www.backonys.lt

www.backonys.lt

 Atlikti darbai


• Svetainė sukurta naudojant „Joomla“ turinio valdymo sistemą.
• Internetinė svetainė pritaikyta mobiliajai versijai
• Aiškus, tvarkingas svetainės išdėstymas

 

Unikalios istorijos žyme paženklinti “Bačkonys” per visą savo spalvingą gyvavimo istoriją - nuo XIX amžiuje įkurto dvaro iki šių dienų patyrė daug metamorfozių ir išgyveno daug įvairių istorijos tarpsnių. Restoranas ir konferencijų centras įsikūręs pačioje Lietuvos širdyje tarp Vilniaus ir Kauno. Atvykę galėsite mėgautis Bačkonių dvaro parko auros ir atpalaiduojančios natūralios gamtos prieglobsčio atmosfera. Skaniai papietavę restorane galite leistis į lengvą ir maloniai akį džiuginančią mini kelionę aplink dvaro tvenkinį, pamatyti bebrų „darbų aikšteles“, stebėti kaip šeriami didžiuliai tvenkinio karpiai, pasiklausyti Lietuvos miškų įvairių paukščių giesmių, paganyti akį po vidurio Lietuvos laukų tolumas....

Restoranas ir konferencijų centras ,,Bačkonys”, skirtas ne tik verslui, bet ir laisvalaikiui. Vienu metu turime galimybę surengti konferenciją 270 dalyvių, banketą iki 150 žmonių, bei viešbutyje apgyvendinti iki 78 svečių. Visi kambariai su nuostabiu vaizdu į ežerą arba mišką.

Įženkite į vidų ir Jūs rasite puikų sveikatingumo centrą, kuriame galite paplaukioti baseine, atsipalaiduoti saunoje ir garinėje pirtyje. Jei Jūs norėsite pailsėti keletą dienų, mes Jums galime pasiūlyti įvairios klasės ir patogumo viešbučio kambarius, subtilų restorano meniu pasirinkimą, kurį Jums pateiks restorano gero maisto tradicijomis pasižyminti virtuvė, o vynų gurmanai vyno rūsyje bus nustebinti gausiu vynų pasirinkimu iš viso pasaulio.

Date

2017 m. birželio 12 d.

Tags

Restoranai