www.vivarent.lt

www.vivarent.lt

Atlikti darbai


• Svetainė sukurta naudojant „WordPress“ turinio valdymo sistemą.
• Internetinė svetainė pritaikyta mobiliajai versijai
• Aiškus, tvarkingas svetainės išdėstymas

 

VIVARENT – tai inovatyvi, naujo požiūrio bei kitų galimybių įmonė teikianti transporto paslaugas visoje Lietuvoje ir užsienyje. Automobilių nuomos paslaugas siūlanti išskirtiniu požiūriu į klientą ir į siūlomą paslaugą. VIVARENT teikiamų paslaugų spektras: lengvųjų automobilių nuoma, keleivinių mikroautobusų nuoma, krovininių mikroautobusų nuoma, keleivių pervežimo paslaugos, ilgalaikė automobilių nuoma, automobilių nuoma su vairuotoju. Disponuodama plačiu automobilių parku, turėdama patikimus partnerius, profesionalią komandą, bendradarbiaudama su tarptautinėmis kompanijomis ir organizacijomis, vienu metu gali pasiūlyti plačiausią transporto paslaugų spektrą. 

Nuomai siūlome ekonominės, standartinės, prabangios, visureigių klasių automobilius.

VIVARENT teikia keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuomos paslaugas visoje Lietuvoje ir užsienyje. Transporto priemonių paslaugų sąrašą nuolatos plečiame ieškodami naujovių ir inovacijų sėkmingam ir patikimam klientų aptarnavimui.

Visi nuomojami automobiliai yra patikimi, saugūs, techniškai tvarkingi, patogūs bei komfortiški. Visos transporto priemonės periodiškai tikrinamos sertifikuotuose servisuose.

Mūsų įmonė ne tik teikia transporto priemonių nuomos bei keleivių vežimo paslaugas, bet ir pasitinka svečius oro uostuose, stotyse ar kitose vietose. Profesionalūs, paslaugūs, didelę vairavimo patirtį turintys vairuotojai užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą.

VIVARENT Vizija

Tapti pirmaujančia, konkurencinga transporto ir automobilių nuomos paslaugas teikiančia tarptautine kompanija suteikiančia klientams profesionalų ir patogų aptarnavimą Lietuvoje ir užsienyje.

VIVARENT Misija

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas, įsiklausant į kiekvieną klientą plėsti transporto paslaugų spektrą, sudaryti klientams gauti profesionalią konsultaciją, pagalbą ir paslaugas.

VIVARENT Vertybės:

 • Orientacija į klientą
  Girdėdami, pažindami ir suprasdami savo klientus, mes siekiame suformuoti jų poreikius atitinkančias paslaugas ir suteikti profesionalų aptarnavimą, nuolat didinantį klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą mumis.
 • Įsitraukimas
  Mes esame iniciatyvūs, kūrybingi, atsakingi ir nuolat siekiame geresnių rezultatų bei efektyvesnių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikę įmonės sėkmę.
  Mes didžiuojamės savo kompanija.
 • Bendradarbiavimas
  Mes padedame vieni kitiems, pasitikime, gerbiame vieni kitus, suteikiame grįžtamąjį ryšį, esame atviri ir sąžiningi komunikuodami.
  Efektyvus komandinis darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra mūsų sėkmės pagrindas. 
 • Nuolatinis tobulėjimas
  Mes esame atviri naujovėms ir suinteresuoti nuolatiniu asmeniniu profesiniu tobulėjimu.
  Mes nuolat ieškome būdų, kaip pagerinti tai, ką darome, tobulindami procesus bei sistemas ir diegdami rinkoje esamas naujoves. 

Date

2019 m. gegužės 16 d.

Tags

Automobiliai, Nuoma