Internetinės svetainės privalumai

Paprastas klausimas – kas yra svetainė?

Trumpai tariant, svetainė yra vienas domenas, kuris susideda iš skirtingų internetinių puslapių. Šį dalyką turėtume jau visi žinoti, tačiau stebina tai, jog dauguma iš mūsų nežino, kokią naudą svetainė gali suteikti verslui. Labiausiai šokiruoja tas dalykas, kad dauguma įmonių net neturi internetinės svetainės, ką jau kalbėti apie paprastą įmonės informaciją interneto erdvėse.

Jeigu turite verslą be internetinės svetainės, prarandate puikias galimybes plėsti savo verslą. Pati svetainė gali būti naudojama daugeliui skirtingų rinkodaros strategijų, padedančių jūsų verslui augti. Kaip savininkas, turite žinoti kur yra jūsų klientai. Tačiau ką daryti, jei klientas žino jūsų verslą, bet nežino kokias paslaugas siūlote ir kaip jie gali jus pasiekti. Tai yra viena iš rizikų, kurią prisiimate neturėdami savo verslui skirtos svetainės.

Štai keletas svarbių privalumų jūsų svetainei:

1. Svetainė prieinama bet kuriuo paros metu
Jūsų svetainė ir socialinės žiniasklaidos paskyros prieinamos 24/7 ir 365 dienas per metus. Įsivaizduokite tą momentą, kuomet pagaliau ištaikote progą nuvykti į parduotuvę ir ji pasirodo – uždaryta. Kitą kartą, tikėtina, kad neberizikuosite važiuoti į tą pačią parduotuvę, o stengsitės rasti kitą, lengviau pasiekiamą apsipirkimo tašką. Tuo tarpu internetinė svetainė veikia kiaurą parą, todėl patogiai įsitaisę namuose, kavinėje ar bet kur kitur, klientai gali lengvai pasiekti jūsų svetainę ir paslaugas.
2. Patikimumas
Sukurdami svetainę, jūs suteikiate savo verslui galimybę pasakyti savo vartotojams, kodėl jie turėtų jumis pasitikėti. Faktai ir atsiliepimai tas galimybes ir patvirtina. Tikėkite ar ne, tačiau žmonės prieš įsigyjant produktą išnaršys visą internetą, kad patikrintų svetainės ir jūsų verslo patikimumą. Kuomet siūlote gerą paslaugą ar produktą, apie jūsų verslą sklis žinia iš lūpų į lūpas. Tai savo ruožtu jūsų verslui atneš daugiau naujų klientų. Žmonės linkę pasitikėti pardavėjais tik po to, kai su jais jau būna bent šiek tiek turėję reikalų. Naudodamiesi savo svetaine galite nuolat aptarnauti vartotojus internete ir padidinti savo, kaip verslo savininko, patikimumą.
3. Rinkodara
Turėdami svetainę ir interneto prieigos strategiją galite reklamuoti savo verslą internete. Yra daugybė rinkodaros strategijų, kurias galite naudoti norėdami reklamuoti savo verslą. Įrodyta, kad visos internetinės rinkodaros strategijos yra veiksmingos ir efektyvios. Tačiau jei norite sužinoti kuri strategija labiausiai tinka jūsų verslui, susisiekite su mumis ir pritaikysime geriausią reklamavimo variantą būtent jums!
4. Draugiška svetainė ir telefonams, ir planšetėms
Interaktyvus interneto dizainas yra pakankamai nauja funkcija svetainės dizainui, užtikrinanti, kad vartotojai turėtų gerą naršymo patirtį, nesvarbu, kokio tipo įrenginį jie naudoja. Todėl pastaraisiais metais jis tampa vis svarbesnis, nes mobiliųjų įrenginių nuosavybė labai išaugo, o tradiciniai stacionarių kompiuterių / nešiojamųjų kompiuterių pardavimai sulėtėjo. Dabar, kai „Google“ savo paieškos rezultatų algoritme teikia pirmenybę telefonams pritaikytoms svetainėms, būtina užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems, naudojant interaktyvų interneto dizainą.
5. Klientų palaikymas internetu
Tiesioginis pokalbis yra platforma, leidžianti bendrauti su savo svetainės lankytojais / klientais ir tai yra esminis įrankis jūsų svetainei. Suteikite savo svetainės lankytojams visą reikiamą informaciją apie jūsų paslaugą ar produktus greitai ir efektyviai, naudodamiesi tiesioginio pokalbio funkcija. Tiesioginiai pokalbiai ir internetiniai klientų aptarnavimo atstovai pateikia jūsų svetainės lankytojams greitą atsakymą į jiems rūpimus klausimus, todėl kol potencialūs klientai naršo svetainę ir atlieka daug funkcijų, patirtis svetainėje tampa kur kas labiau paprastesnė bei informatyvesnė. Išsiskirkite iš konkurentų ir pasiūlykite savo svetainės lankytojams puikią klientų aptarnavimo patirtį, padidinančią lojalumą, kliento gyvenimo vertę ir prekės ženklo žinomumą, naudodamiesi tiesioginio pokalbio funkcija jūsų svetainėje.