Kūrybinės svetainės idėjos

Svarstai, kokią svetainę turėtumei susikurti šiandien? Pasiremdami daugiau nei 300 žmonių apklausos duomenimis, surinktais per 6 mėnesius telefonu, internetu, asmeniškai ir el. paštu, tyrėjai surašė 20 kūrybiškiausių idėjų svetainei, kurią galėtų sukurti net ir vidutinių gabumų žmogus!

Kyla klausimas, kodėl vidutinių gabumų žmogus? Nes visas šias unikalias svetainių idėjas galima pradėti kurti jau dabar - nereikia investuoti daug pinigų ar samdyti brangių specialistų. Jei įdomu, kokią svetainę turėtum sukurti, siūlome peržiūrėti 20 apačioje išvardintų svetainių idėjų ir pasiūlymų sąrašą!

Kaip sukurti svetainę?

Puikus klausimas! Pirmiausia turėtumėte perskaityti visas šias idėjas, kad pajustumėte, kokios svetainės norite.

Originalios svetainės temos idėjos:

Naršant po šį sąrašą jau turėsite keletą naudingų patarimų savo svetainės kūrimui. Bet pirmiausia reikia turėti idėją.

 1. Asmeninis tinklaraštis (blog’as): rašykite apie viską iš savo gyvenimo, savo malonumui.

 2. Jūsų verslo svetainė: sukurkite savo smulkaus verslo svetainę ir reklamuokite ją socialiniuose tinkluose.

 3. Nuomonės apie produktus svetainė: Kurkite savo dienoraštį apžvelgdami tam tikrus produktus ar paslaugas, o parašę gerą atsiliepimą/rekomendaciją apie įmonės teikiamą produkciją/paslaugas dar ir premiją gausite!

 4. Nuotykių tinklaraštis: svetainė, kurioje patalpinate visus įsimintiniausius gyvenimo nuotykius, pavyzdžiui, karšto oro balionų ir parasparnių skrydžius ar nardymą tarp koralinių rifų. Tam galite įsigyti „Go-Pro“ kamerą.

 5. Nišinė svetainė: pasirinkite tam tikrą temą ir rašykite apie ją kasdien. Tai ir būtų visa svetainės esmė!

 6. Internetinis portfolio: jūsų iliustracijos, dizainai ar kiti unikalūs talentai.

 7. Žaidimų kūrimo tinklaraštis: sukurkite tinklaraštį apie žaidimų kūrimą ir visą kūrimo procesą. Gaukite sekėjų ir ištikimų gerbėjų.

 8. Tapybos / meno svetainė: Parduokite savo kurtus paveikslus svetainėje, kuri yra prijungta prie „Paypal“. Pigiai parduokite skaitmenines kopijas.

 9. Taupus tinklalapis: rašykite apie tai, kaip sutaupyti pinigų studentui, vienišai mamai ar tiesiog parodykite kitiems, kaip galima praturtėti nieko neperkant.

 10. Vaizdo žaidimų svetainė: įkelkite vaizdo įrašus iš savo ekrano kuomet žaidžiate mėgstamą žaidimą ir rinkite sekėjus per savo „YouTube“ kanalą arba svetainėje.

 11. Svajonių aiškinimo svetainė: sukurkite svetainę ir leiskite kitiems pateikti savo svajones tam, kad galėtumėte jas savaip interpretuoti. Motyvuokite žmones jų siekti. Pradėkite kurti žurnalą patys.

 12. Šokio svetainė: kalbėkite apie šokius savo svetainėje ir turėkite nuotraukų, vaizdo įrašų ir mokymų, kaip reikia šokti.

 13. „Klauskite dienoraščio“ tipo svetainė: leiskite žmonėms ko nors jūsų paklausti ir atsakykite jiems.

 14. Svorio metimo dienoraštis: dokumentuokite kaip metate svorį ir įrašykite viską, ką darote. Parodykite auditorijai skirtumą.

 15. Vestuvių porų svetainė: Skirkite svetainę sau ir savo mylimam žmogui, patalpindami vestuvių akimirkas. Leiskite ir kitiems dalintis savo šventės nuotraukomis, atsakykite į klausimus, bei parašykite rekomendacijas būsimiems jaunavedžiams. Iš to taip pat galima užsidirbti!

 16. Spin Online“ klasė: svetainė, kur jūs raginate kitus įsitraukti į savo veiklą, kartu žiūrint iš anksto įrašytus vaizdo įrašus iš sporto salės.

 17. Žaidimų kortelių rinkimo svetainė: skirkite svetainę mėgstamų kortų pirkimui ir pardavimui, nesvarbu, ar tai būtų visiems puikiai žinomos „Magijos“ kortos, ar beisbolo iš 80-ųjų.

 18. Karjeros vadovai: būkite guru ir mokykite kitus, kaip tapti tam tikros srities profesionalais! Patarimas: parduokite el. knygą.

 19. Infografinio tipo svetainė: sukurkite unikalius ir naudingus skaitmeninius infografikus ir skelbkite juos kaip tinklaraščio įrašą.

 20. Įmonės istorijos svetainė: pakalbėkite apie įmonių istoriją ir jų atsiradimą.