Kaip naudoti žymas srautui į savo svetainę nukreipti?

Verslas ir rinkodaros specialistai naudoja tinklelio žymes, kad pritrauktų daugiau žmonių ir padidintų pardavimus savo svetainėse. Tinklelio žymos tapo nepakeičiama priemone kuriant jaudulį, didinant vartotojų įsitraukimą ir skleidžiant aktualią informaciją apie produktus, renginius, pramonės naujienas ir tendencijas. Sužinokite, kaip išmintingai juo naudotis, ir patirkite su tuo susijusius privalumus.

1. Pasirinkite tinkamą tinklelio žymą

Pradėkite ieškodami „Twitter“ ar socialinės žiniasklaidos platformoje, tada įveskite norimą sukurti žymę. Galite rasti esamų, kuriose naudojami tie patys raktiniai žodžiai. Tinklelio žymą galite geriau nurodyti pridėdami aprašas, metus ar pavadinimus, kad atskirtumėte ją nuo kitų, kurie gali diskutuoti panašiomis temomis. Naudokite ne daugiau kaip du ar tris žodžius, kad vartotojams būtų lengviau prisiminti. Nenaudokite labai ilgų tinklelio žymių ir rašykite didžiąja raide kiekvieną naudojamą žodį.

2. Paleiskite žymą su grotelėmis

Paskelbkite „Twitter“ platformoje arba pasidalykite nuotrauka su hashtag’u. Pasirinkite unikalią nuotrauką ar patrauklią liniją, kuri paskatins žmones spustelėti įrašą. Nustatykite geriausią laiką, kada tikslinė auditorija greičiausiai naršys jūsų socialinės žiniasklaidos svetainę, kad jūsų įvadinė eilutė būtų matoma ir garantuotų geresnį dalyvavimą.

3. Pateikite gerą turinį

Geros kokybės turinys yra būtinas norint pritraukti srautą į jūsų svetainę ir išlaikyti dabartinius dalyvius. Pateikite informaciją tinklaraščiuose, vaizdo įrašuose, nuorodose ir infografijose. Taip pat reguliariai dalinkitės nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kad padidintumėte vizualinį poveikį. Pateikite nuorodas į savo svetainę dalindamiesi trumpa informacija apie žymą. Tai paskatins daugiau žmonių sužinoti apie šią temą jūsų svetainėje.

4. Bendraukite su vartotojais

Laikykite pokalbius interaktyvius skelbdami klausimus, teikdami naujienas ir dalindamiesi unikaliomis naujienomis bei informacija. Taip pat pakvieskite kitus pramonės ekspertus dalyvauti ir padėti atsakyti į klausimus. Skatinkite dalyvius dalintis ir keistis savo duomenimis su grotažymėmis. Organizuokite pokalbius ir palaikykite juos nenukrypdami nuo temos. Atsakykite per adekvatų laikotarpį, kad išlaikytumėte vartotojų susidomėjimą.

5. Paminėk žmones

Nustatykite ir paminėkite susijusius vartotojus, kurie gali padėti pagerinti spektaklyje naudojamos informacijos kokybę. Pasinaudokite šiais socialinės žiniasklaidos lyderiais savo pranašumu praneškite jiems apie jūsų žymą. Jie gali pakviesti dalyvauti kitus panašių pomėgių žmones, taip pat pateikti svarbios informacijos, kad patobulintumėte jūsų turinį.

6. Įvertinkite rezultatus

Visada naudokite analizės įrankius, kad patikrintumėte, kaip šiuo metu veikia jūsų žyma. Taip pat galite patikrinti ir peržiūrėti grotažymių našumą per 24 valandas arba 7 dienas. Palyginkite rezultatus su ankstesnėmis kampanijomis ir atitinkamai koreguokite.


7. Pateikite savo svetainę

Pateikite reguliarias nuorodas į savo svetainę, kad padidintumėte srautą ir paskatintumėte žmones spustelėti. Svetainėje turėtų būti teikiama papildoma informacija ir klientų palaikymas, nes socialinės žiniasklaidos vartotojai tikisi, kad svetainė bus išsami ir joje bus geros kokybės turinys. Padėkokite dalyviams po kiekvienos žymėjimo kampanijos ir dalyvaukite kitų socialinės žiniasklaidos ekspertų sukurtose kampanijose, kad gautumėte daugiau patarimų, kaip efektyviai pritraukti žmones į savo svetainę.