Kur naudoti raktinius žodžius turinyje?

Kai turėsite galutinį raktinių žodžių sąrašą, galėsite naudoti šią informaciją daugybėje savo turinio vietų.
Taigi, naudoti raktinius žodžius galite pradėti šiose vietose:


• jūsų puslapio pavadinime. Tai yra pagrindinis pavadinimas ir „SEO“ pavadinimas ir jie gali šiek tiek skirtis. Pavadinimas yra pradžios taškas, nustatant „Google“ tinkamumą ir tai yra spustelėjimo nuoroda, kurią matote paieškos rezultatuose;
• „Meta“ aprašyme. Jeigu nenaudojate „SEO“ įrankio, tai automatiškai atsiras pirmuose turinio simboliuose, taigi, tai taip pat tinkama vieta naudoti raktinius žodžius. „Meta“ aprašymas pateikia aprašą, kuris yra žemiau nuorodos ir kuris padeda žmonėms nuspręsti spustelėti ją ar ne;
• nuorodose ir socialinių tinklų atnaujinimuose. Jeigu dalinatės svetinės turiniu, tai jau gali būti pavadinimo dalis. Tačiau, taip pat galite padėti žmonėms patikslinti savo paieškas, pridėdami atitinkamą žymą, kuri taip pat yra raktinis žodis.
Žinoma, raktinius žodžius ir susijusius terminus – naudosite visame turinyje. Stenkitės turinyje naudoti savo pagrindinius raktinius žodžius ir su jais susijusius kitus variantus. Kai baigsite, patikrinkite, ar galite, nepakenkdami turinio skaitomumui ir efektyvumui, įtraukti papildomų semantinių raktinių žodžių.
Raktinių žodžių tyrimas – tai tinkamų terminų parinkimas „Google“ ir pagalba tiksliniams klientams rasti Jūsų turinį. Tačiau, kad sužinotumėte klaidas, galinčias pakenkti Jūsų reitingams ir srautui, nepamirškite periodiškai atlikti „SEO“ audito.